Až 50% výprodeje právě probíhají na našich prodejnách!

Asistent/ka prodeje OC Citypark Jihlava

Hledáme vhodného uchazeče na pozici Asistent/ka prodeje pro prodejnu Tommy Jeans, Guess, Calvin Klein v OC Citypark Jihlava.

Máte vášeň pro luxusní módu? Sledujete aktuální módní trendy?
Pokud ano, pošlete nám váš životopis a staňte se součástí našeho týmu.

Zaujala Vás nabídka?
Zašlete svůj životopis společně s Vaší fotografií na níže uvedenou e-mailovou adresu!

Náplň práce:

  • Poskytování vynikajícího zákaznického servisu na profesionální úrovni
  • Aktivní budování vztahů se zákazníky
  • Udržování atraktivního vzhledu prodejny
  • Práce s luxusní módou a přímý prodej
  • Přijímání a rozbalování dodávek zboží
  • Odbavení a vyřizování případných reklamací od zákazníků

Požadujeme:

  • Reprezentativní vystupování a smysl pro detail
  • Předchozí zkušenosti v oblasti módy výhodou
  • Schopnost aktivní komunikace, proaktivního přístupu a flexibilního myšlení
  • Základní znalosti práce s PC
  • Schopnost pracovat samostatně, ale také v týmu

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný úvazek (preferujeme dlouhodobou spolupráci)
  • Příjemné pracovní prostředí v kolektivu, kde panuje přátelská atmosféra
  • Školení v oblasti prodeje prémiových značek
  • Bonusy za úspěšný prodej
  • Příspěvek na stravování
  • Slevy na produkty značky

Zaujala Vás nabídka? Zašlete svůj životopis společně s Vaší fotografií na: silvie.kratka@neltex.cz

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Termín nástupu: ihned