Nová kolekce jaro/léto nyní na našich prodejnách!

Pepe Jeans

Pokud patříte mezi milovníky džínovinového oblečení, pravděpodobně vám nemusíme značku Pepe Jeans dlouze představovat. Jedná se zkrátka o klasiku a její džíny se těší velké popularitě. Víte však, kdo za touto značkou stojí a jaký je její příběh?
„ Pepe Jeans - džínové a sportovní oblečení z Velké Británie "
Historie
V hlavní roli džíny
Současnost

Kde se vzal název této značky?

Historie značky Pepe Jeans se začíná psát již v roce 1973. Tehdy se o její založení zasloužili tři bratři Nitin, Arun a Milan Shah. Pro název své společnosti zvolili Pepe, a to jednoduše proto, že se jednalo o krátké slovo, které šlo napsat bez větších potíží. A navíc se dobře vyslovovalo i cizincům.

Vůbec první obchod značky Pepe Jeans vznikl jako stánek na trhu v ulici Portobello Road. Díky tomu, že džíny byly opravdu kvalitní, o stánku věděli lidé prakticky z celého Londýna. Netrvalo to přitom dlouho a v Londýně se otevřely další čtyři takové stánky, které džínové oblečení prodávaly. V současné době se Pepe Jeans pyšní pobočkami ve více než 80 zemích po celém světě a své zastoupení má pochopitelně i v České republice.

V hlavní roli džíny

Jak samotný název napovídá, Pepe Jeans se zaměřuje převážně na džíny. Jedná se o kvalitní kousky, přičemž v kolekcích najdeme mnoho stylů, střihů i barev. V oblasti denimové módy se Pepe Jeans dále zaměřuje i na džínové sukně, bundy, kraťasy nebo třeba šaty.

Pro tuto značku je typická především rozmanitost. Dokáže být hravá a veselá a stejně tak i elegantní a ležérní. Každá kolekce je zkrátka jeden velký originál.

Pravděpodobně nejvýznamnější kolekcí je ta z roku 2008, která byla inspirovaná Andy Warholem. Právě díky ní má spousta z nás v šatníku typické tričko s plechovkovou polévkou nebo Marilyn Monroe.

Známé tváře v reklamních kampaních

Značka Pepe Jeans si jako tváře svých kolekcí vybírá ty největší hvězdy. Spolupracovala například s Kate Moss, Ashtonem Kutcherem, Siennou Miller, Fernandem Alonsem, Cristianem Ronaldem, Jasonem Priestleym, Carou Delevingne nebo Natalií Vodianovou.

V současné době se značka Pepe Jeans těší velké oblibě a patří mezi špičku na poli kvalitního džínovinového oblečení. Její 25% podíl na tomto trhu si zkrátka zasloužila.

Galerie

Odebírejte náš newsletter

Nenechte si uniknout novinky a nejrůznější slevové akce.
Přihlaste se k odběru
Neltex CZ s.r.o.
Provozujeme 18 značkových kamenných prodejen po celé České republice a e-shop mode.cz s outletovou módou.
Heršpická 814/5a, 639 00 Brno
IČ: 03932770 DIČ: CZ03932770
Dotazník spokojenosti
Navštívili jste naši kamennou prodejnu? Podělte se s námi o vašem zážitku a vyplňte dotazník spokojenosti, který umožní zlepšovat kvalitu našich služeb.
Dotazník
Sociální sítě
Sledujte nás na sociálních sítích a nenechte si uniknout zajímavé akce a slevové kampaně.
© 2024 Neltex.cz
exitbullhornmagnifiercrossmenuchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram