Od 22.10.2020 jsou všechny naše prodejny až do odvolání uzavřeny. Mezitím si udělejte radost nákupem na www.mode.cz. Společně to zvládneme!

Pepe Jeans

Pokud patříte mezi milovníky džínovinového oblečení, pravděpodobně vám nemusíme značku Pepe Jeans dlouze představovat. Jedná se zkrátka o klasiku a její džíny se těší velké popularitě. Víte však, kdo za touto značkou stojí a jaký je její příběh?
„ Pepe Jeans - džínové a sportovní oblečení z Velké Británie "
Historie
V hlavní roli džíny
Současnost

Kde se vzal název této značky?

Historie značky Pepe Jeans se začíná psát již v roce 1973. Tehdy se o její založení zasloužili tři bratři Nitin, Arun a Milan Shah. Pro název své společnosti zvolili Pepe, a to jednoduše proto, že se jednalo o krátké slovo, které šlo napsat bez větších potíží. A navíc se dobře vyslovovalo i cizincům.

Vůbec první obchod značky Pepe Jeans vznikl jako stánek na trhu v ulici Portobello Road. Díky tomu, že džíny byly opravdu kvalitní, o stánku věděli lidé prakticky z celého Londýna. Netrvalo to přitom dlouho a v Londýně se otevřely další čtyři takové stánky, které džínové oblečení prodávaly. V současné době se Pepe Jeans pyšní pobočkami ve více než 80 zemích po celém světě a své zastoupení má pochopitelně i v České republice.

V hlavní roli džíny

Jak samotný název napovídá, Pepe Jeans se zaměřuje převážně na džíny. Jedná se o kvalitní kousky, přičemž v kolekcích najdeme mnoho stylů, střihů i barev. V oblasti denimové módy se Pepe Jeans dále zaměřuje i na džínové sukně, bundy, kraťasy nebo třeba šaty.

Pro tuto značku je typická především rozmanitost. Dokáže být hravá a veselá a stejně tak i elegantní a ležérní. Každá kolekce je zkrátka jeden velký originál.

Pravděpodobně nejvýznamnější kolekcí je ta z roku 2008, která byla inspirovaná Andy Warholem. Právě díky ní má spousta z nás v šatníku typické tričko s plechovkovou polévkou nebo Marilyn Monroe.

Známé tváře v reklamních kampaních

Značka Pepe Jeans si jako tváře svých kolekcí vybírá ty největší hvězdy. Spolupracovala například s Kate Moss, Ashtonem Kutcherem, Siennou Miller, Fernandem Alonsem, Cristianem Ronaldem, Jasonem Priestleym, Carou Delevingne nebo Natalií Vodianovou.

V současné době se značka Pepe Jeans těší velké oblibě a patří mezi špičku na poli kvalitního džínovinového oblečení. Její 25% podíl na tomto trhu si zkrátka zasloužila.

Galerie

Odebírejte náš newsletter

Nenechte si uniknout novinky a nejrůznější slevové akce.
Přihlaste se k odběru
Neltex CZ s.r.o.
Provozujeme 19 značkových kamenných prodejen po celé České republice a e-shop mode.cz s outletovou módou.
Heršpická 814/5a, 639 00 Brno
IČ: 03932770 DIČ: CZ03932770
Dotazník spokojenosti
Navštívili jste naši kamennou prodejnu? Podělte se s námi o vašem zážitku a vyplňte dotazník spokojenosti, který umožní zlepšovat kvalitu našich služeb.
Dotazník
Sociální sítě
Sledujte nás na sociálních sítích a nenechte si uniknout zajímavé akce a slevové kampaně.
© 2020 Neltex.cz
exitbullhornmagnifiercrossmenuchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram