Nová kolekce jaro/léto nyní na našich prodejnách!

Tommy Jeans

Tommy Jeans symbolizuje jednu ze dvou módních linií mezinárodně rozšířené značky Tommy Hilfiger. Cílí přitom především na mladší populaci a už dávno se nezaměřuje pouze na džíny. Přečtěte si, pro koho je určená a čím vás může překvapit.
„ Tommy Jeans - stylové oblečení pro mladé "
Historie
Styl Vysokoškoláků
Současnost

Vychází ze značky Tommy Hilfiger

Kolekce Tommy Jeans vychází z módní značky Tommy Hilfiger, kterou v roce 1984 založil Tommy Jacob Hilfiger. Ten původně začínal tak, že nakupoval a originálně přešíval džíny, které následně prodával dál. Díky svému nadání si založil butik a svůj celosvětový úspěch slavil především díky důmyslně promyšlenému marketingu a kvalitnímu zboží.

Inspirace stylem vysokoškoláků

Módní linie Tommy Jeans cílí spíše na mladší část populace, a to ve věku od 18 do 28 let. Značka svoji inspiraci našla v americkém stylu ze sedmdesátých let minulého století. V současné době se přitom značka Tommy Jeans právem řadí mezi uznávané a prestižní lifestylové značky.

Sportovní design Tommy Jeans se kloubí s nejnovějšími trendy na trhu. Výsledkem je stylová móda, která je díky nižším cenám mnohem dostupnější pro širokou část populace. Logo Tommy Jeans je přitom snadno zapamatovatelné a má připomínat vlajku USA. Kombinuje totiž červenou, bílou a modrou barvu.

Všechny modely Tommy Jeans se snaží držet klasického stylu vysokoškoláků. Zároveň jsou však oživeny novým, svěžím a čistým nádechem současného mládí. Díky svému jednoduchému provedení se mezi sebou jednoduše kombinují.

Oblečení do práce i pro volný čas

V oblečení Tommy Jeans můžete vyrazit do práce i za zábavou. Dá se nosit v každém ročním období a těší se velké oblibě u lidí po celém světě. V současné době se přitom nezaměřuje pouze na džíny. Pořídit si můžete i trička, svetry, mikiny a nejrůznější doplňky.

Galerie

Odebírejte náš newsletter

Nenechte si uniknout novinky a nejrůznější slevové akce.
Přihlaste se k odběru
Neltex CZ s.r.o.
Provozujeme 18 značkových kamenných prodejen po celé České republice a e-shop mode.cz s outletovou módou.
Heršpická 814/5a, 639 00 Brno
IČ: 03932770 DIČ: CZ03932770
Dotazník spokojenosti
Navštívili jste naši kamennou prodejnu? Podělte se s námi o vašem zážitku a vyplňte dotazník spokojenosti, který umožní zlepšovat kvalitu našich služeb.
Dotazník
Sociální sítě
Sledujte nás na sociálních sítích a nenechte si uniknout zajímavé akce a slevové kampaně.
© 2024 Neltex.cz
exitbullhornmagnifiercrossmenuchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram