Kvůli vládním nařízením jsou naše prodejny uzavřeny. Děkujeme za pochopení

Tommy Jeans

Tommy Jeans symbolizuje jednu ze dvou módních linií mezinárodně rozšířené značky Tommy Hilfiger. Cílí přitom především na mladší populaci a už dávno se nezaměřuje pouze na džíny. Přečtěte si, pro koho je určená a čím vás může překvapit.
„ Tommy Jeans - stylové oblečení pro mladé "
Historie
Styl Vysokoškoláků
Současnost

Vychází ze značky Tommy Hilfiger

Kolekce Tommy Jeans vychází z módní značky Tommy Hilfiger, kterou v roce 1984 založil Tommy Jacob Hilfiger. Ten původně začínal tak, že nakupoval a originálně přešíval džíny, které následně prodával dál. Díky svému nadání si založil butik a svůj celosvětový úspěch slavil především díky důmyslně promyšlenému marketingu a kvalitnímu zboží.

Inspirace stylem vysokoškoláků

Módní linie Tommy Jeans cílí spíše na mladší část populace, a to ve věku od 18 do 28 let. Značka svoji inspiraci našla v americkém stylu ze sedmdesátých let minulého století. V současné době se přitom značka Tommy Jeans právem řadí mezi uznávané a prestižní lifestylové značky.

Sportovní design Tommy Jeans se kloubí s nejnovějšími trendy na trhu. Výsledkem je stylová móda, která je díky nižším cenám mnohem dostupnější pro širokou část populace. Logo Tommy Jeans je přitom snadno zapamatovatelné a má připomínat vlajku USA. Kombinuje totiž červenou, bílou a modrou barvu.

Všechny modely Tommy Jeans se snaží držet klasického stylu vysokoškoláků. Zároveň jsou však oživeny novým, svěžím a čistým nádechem současného mládí. Díky svému jednoduchému provedení se mezi sebou jednoduše kombinují.

Oblečení do práce i pro volný čas

V oblečení Tommy Jeans můžete vyrazit do práce i za zábavou. Dá se nosit v každém ročním období a těší se velké oblibě u lidí po celém světě. V současné době se přitom nezaměřuje pouze na džíny. Pořídit si můžete i trička, svetry, mikiny a nejrůznější doplňky.

Galerie

Odebírejte náš newsletter

Nenechte si uniknout novinky a nejrůznější slevové akce.
Přihlaste se k odběru
Neltex CZ s.r.o.
Provozujeme 19 značkových kamenných prodejen po celé České republice a e-shop mode.cz s outletovou módou.
Heršpická 814/5a, 639 00 Brno
IČ: 03932770 DIČ: CZ03932770
Dotazník spokojenosti
Navštívili jste naši kamennou prodejnu? Podělte se s námi o vašem zážitku a vyplňte dotazník spokojenosti, který umožní zlepšovat kvalitu našich služeb.
Dotazník
Sociální sítě
Sledujte nás na sociálních sítích a nenechte si uniknout zajímavé akce a slevové kampaně.
© 2021 Neltex.cz
exitbullhornmagnifiercrossmenuchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram